SOFFA, Finn Juhl, France och Son, Danmark, 1950/60-tal.

50114. SOFFA, Finn Juhl, France och Son, Danmark, 1950/60-tal.

Tvåsittssoffa. Längd ca 143 cm.

Slitage och blekt klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och blekt klädsel.

Antal besök: 1 943