KERSTIN STJERNLÖF. Vinterlandskap med Älv, olja på duk, signerad.

501118. KERSTIN STJERNLÖF. Vinterlandskap med Älv, olja på duk, signerad.

Dagmått 49,5 x 64 cm.
Falsmått 50 x 65 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått 49,5 x 64 cm.
Falsmått 50 x 65 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 431