KERSTIN STJERNLÖF. "Islossning i Ljusnan", olja på duk, signerad samt daterad -76.

501114. KERSTIN STJERNLÖF. "Islossning i Ljusnan", olja på duk, signerad samt daterad -76.

Dagmått 49 x 64,3 cm.
Falsmått 50 x 65 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått 49 x 64,3 cm.
Falsmått 50 x 65 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 570