BRICKOR/SKÅLAR, 6 st, nysilver, 1900-tal.

501104. BRICKOR/SKÅLAR, 6 st, nysilver, 1900-tal.

Två runda och fyra avlånga brickor/skålar. Diameter ca 34-38. Längd ca 34-51 cm.

Bruksslitage. Fläckar. Någon buckla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 552