FLADDERMUSFÅTÖLJ, 1950/1960-tal.

501047. FLADDERMUSFÅTÖLJ, 1950/1960-tal.

Svart konstläder klädsel.

Slitage i sömmar, fläckar, samt mindre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svart konstläder klädsel.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 123