1 st grönt askfat, diameter 15,5 cm.
1 st grått askfat, 17 x 17 cm.
1 grönt uppläggningsfat, diameter 33,5 cm.
1 rött uppläggningsfat, 25,5 x 20 cm.
Bruksslitage, nagg.
Bruksslitage, nagg.