GLASSERVISDELAR, 22 delar, 1900-tal.

501008. GLASSERVISDELAR, 22 delar, 1900-tal.

1 st röd karaff.
1 st grön karaff.
6 st gröna likörglas
4 st röda likörglas.
2 st gröna vaser.
8 st glas.

Bruksslitage, beläggningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st röd karaff.
1 st grön karaff.
6 st gröna likörglas
4 st röda likörglas.
2 st gröna vaser.
8 st glas.

Bruksslitage, beläggningar.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 346