SAMLING SILVER, 18/1900-tal, vikt 112 gram.

500997. SAMLING SILVER, 18/1900-tal, vikt 112 gram.

Bägare, dosa, kaktång, smörkniv samt liten serveringsspade.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 191