BORDSLAMPA, mässing/glas, Norco, sent 1900-tal.

500985. BORDSLAMPA, mässing/glas, Norco, sent 1900-tal.

Höjd 53 cm.

Något anlupen samt smärre färgslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 53 cm.

Antal besök: 1 864