ÄGGTERRIN, porslin, tjeckoslovakien, 1900-talets mitt.

500923. ÄGGTERRIN, porslin, tjeckoslovakien, 1900-talets mitt.

Lock krönt av kycklingar och ägg. Diameter ca 17. Höjd ca 16 cm.

Krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krackelyr.

Antal besök: 568