STOLAR, 6 st, "Sjuan" Arne Jacobsen för Fritz Hansen 1993.

500900. STOLAR, 6 st, "Sjuan" Arne Jacobsen för Fritz Hansen 1993.

Stolhöjd ca 77 cm.

Bruksslitage, smärre färgbortfall, smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stolhöjd ca 77 cm.

Antal besök: 1 000