OKÄND KONSTNÄR. Motiv med hus, å och stenbro. Olja på duk. Signerad.

50089. OKÄND KONSTNÄR. Motiv med hus, å och stenbro. Olja på duk. Signerad.

49 x 67 cm. Möjligen polsk eller ungersk konstnär.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 254