BORD, så kallat Butler tray, 1900-tal.

500898. BORD, så kallat Butler tray, 1900-tal.

Fast skiva med klaffar och handtag, total längd ca. 71, bredd 56, höjd 50 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 387