GOLVLAMPA, keramik, Marian Zawadzki, Tilgmans, signerad och daterad 1959.

500869. GOLVLAMPA, keramik, Marian Zawadzki, Tilgmans, signerad och daterad 1959.

Höjd ca. 125 cm.

Skada på plastring till skärmhållare.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 125 cm.

Antal besök: 2 948