SKÅL, glas, möjligtvis Venini, 1900-tal.

500804. SKÅL, glas, möjligtvis Venini, 1900-tal.

Längd ca 12 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 12 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 355