500782. BAS, Yamaha, RBX 200, 1900-talets andra hälft.
Bas, Yamaha, RBX 200, fyrsträngad.
Märkt Yamaha since 1887
Längd 112 cm.
Medföljer svart softcase, extra axelband samt 2 st kablar.
Bruksskick, märken. Skruvar med rost.
En sträng saknas.
Ej funktionstestad.