LJUSSTAKAR, 1-par, brons, 1700-tal.

500743. LJUSSTAKAR, 1-par, brons, 1700-tal.

Höjd 26 cm.

Bruksslitage samt en möjlig tennlagning på ena ljusstaken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 26 cm.

Antal besök: 562