500644. PARTI FICKUR, Novus, Orion, Cylindre.
Novus ca diameter 30 mm
Urtavlan märkt "Novus / INCABLOC"
Baksidan märkt på insidan med "553/16106"
Orion ca diameter 35 mm, silver
Cylindre ca diameter 37 mm, silver.
Slitage, repor
Orion glas smutigt, defekt
De två andra fungerar.