PARTI FICKUR, Novus, Orion, Cylindre.

500644. PARTI FICKUR, Novus, Orion, Cylindre.

Novus ca diameter 30 mm
Urtavlan märkt "Novus / INCABLOC"
Baksidan märkt på insidan med "553/16106"

Orion ca diameter 35 mm, silver
Cylindre ca diameter 37 mm, silver.

Slitage, repor
Orion glas smutigt, defekt
De två andra fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Novus ca diameter 30 mm

Slitage, repor
Orion glas smutigt, defekt
De två andra fungerar.

Antal besök: 4 262