HARALD SALLBERG. Fiskare, etsning, signerad och daterad 1935.

500615. HARALD SALLBERG. Fiskare, etsning, signerad och daterad 1935.

Ca 24,5 x 35 cm.

Ej examinerad ur ram, något gulnad.

Harald Sallberg (1895–1963)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 24,5 x 35 cm.

Harald Sallberg (1895–1963)

Antal besök: 1 045