Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Norrköping
Silver & Metall
Tenn, Mässing & Koppar
SPRUTMUNSTYCKE, mässing, Aha Co, 1900-talets början.
500610. SPRUTMUNSTYCKE, mässing, Aha Co, 1900-talets början.
Längd ca 65 cm.
Ytslitage. Fläckar.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd ca 65 cm.
Ytslitage. Fläckar.
Gomér & Andersson Norrköping
786