TALLRIKAR, 4 st, Kina.

TALLRIKAR, 4 st, Kina.
50060. TALLRIKAR, 4 st, Kina.

2 st blå/vit, diameter 23 cm.
Tallrik med dekor av keruber, 20,5 cm.
Tallrik poykrom dekor, diameter 23 cm.

Bruksslitage, samtliga med nagg/lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!
50060. TALLRIKAR, 4 st, Kina.

2 st blå/vit, diameter 23 cm.

Antal besök: 913