CHRISTIAN ERIKSSON. EFTER. Skulptur gips, smed, signerad.

500552. CHRISTIAN ERIKSSON. EFTER. Skulptur gips, smed, signerad.

Höjd ca 19 cm.

Slitage, färgbortfall, sprickor, lagningar.

Christian Eriksson (1858–1935)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 19 cm.

Antal besök: 1 608