HÄNGSKÅP, antagligen Västergötland, 1800-talets första del.

500530. HÄNGSKÅP, antagligen Västergötland, 1800-talets första del.

Originalmålat hängskåp med dekor av blommor
Höjd 69,5 cm
Bredd 71 cm
Djup 29 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 69,5 cm
Bredd 71 cm
Djup 29 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Antal besök: 1 382