SVEN LIDBERG. Färglitografi, signerad och numrerad 237/280.

500414. SVEN LIDBERG. Färglitografi, signerad och numrerad 237/280.

Bildyta 23,5 x 10,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Sven Lidberg (1929–2009)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 23,5 x 10,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Sven Lidberg (1929–2009)

Antal besök: 275