PARAPLYSTÄLL, ett par, porslin, Kina, 1900-tal.

500363. PARAPLYSTÄLL, ett par, porslin, Kina, 1900-tal.

Figurscen i polykroma färger, höjd 45 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 410