CHARLOTTE HARTMANN-LAGERWALL. Olja på duk, signerad. "Rosa dam gör sorti".

50035. CHARLOTTE HARTMANN-LAGERWALL. Olja på duk, signerad. "Rosa dam gör sorti".

70x80 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

70x80 cm.

Antal besök: 2 696