BOKHYLLA, Poul Hundevad, Danmark, 1900-talets andra hälft.

500326. BOKHYLLA, Poul Hundevad, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Rosenträ, längd 138, bredd 44, höjd 195 cm.

Slitage, skador, repor samt skavmärke.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 059