Göteborgs Auktionsverk
Mattor & Textil
Mattor
MATTA, Turkmen Buchara, 1970-tal. 127 x 180 cm.
50024. MATTA, Turkmen Buchara, 1970-tal. 127 x 180 cm.
Röd botten.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Röd botten.
Bruksslitage.
Göteborgs Auktionsverk
645