PIEDESTAL, med ytterfoder, majolika, 1900-tal.

500222. PIEDESTAL, med ytterfoder, majolika, 1900-tal.

Piedestalens höjd ca 72 cm, total höjd 90 cm, ytterfodrets diameter ca 23 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 549