FRIMURARGLAS, glas, 1900-talets början.

50021. FRIMURARGLAS, glas, 1900-talets början.

Konformat glas med frimurarsymboler. Höjd 19 cm.

Smärre slitage, avlagring på insidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 414