EDWARD R TAYLOR. Herre, olja på duk, signerad, 1800-tal.

500204. EDWARD R TAYLOR. Herre, olja på duk, signerad, 1800-tal.

107 x 77 cm.

Större lagning, krackelerad.

Gör en kostnadsfri värdering!

107 x 77 cm.

Större lagning, krackelerad.

Antal besök: 1 733