Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Norrköping
Keramik & Porslin
Europeiskt
BRICKA, porslin och vitmetall, 1900-talets början.
500197. BRICKA, porslin och vitmetall, 1900-talets början.
Längd ca 54 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd ca 54 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Norrköping
201