VAS MED HÄNKEL, glas, "Confetti", Erika Lagerbielke, Orrefors, formgiven 1983.

50017. VAS MED HÄNKEL, glas, "Confetti", Erika Lagerbielke, Orrefors, formgiven 1983.

Blått underfång med limegrön hänkel.
Höjd 17 cm.

Obetydligt slitage, några bottenrepor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 17 cm.

Antal besök: 3 229