OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "Porträtt Torbjörn 3 1/2 år", akvarell, signerad Joel Åhs samt daterad -23.

500117. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "Porträtt Torbjörn 3 1/2 år", akvarell, signerad Joel Åhs samt daterad -23.

Bildmått 28 x 22,5 cm.
Totalmått inklusive ram 42 x 33 cm.

Gulnad, saknar glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 28 x 22,5 cm.

Gulnad, saknar glas.

Antal besök: 366