KERSTIN LUNDBERG STENMAN, akvarell, signerad. Färglitografi, signerad och numrerad.
500115. KERSTIN LUNDBERG STENMAN, akvarell, signerad. Färglitografi, signerad och numrerad.
Akvarell "Tunis" signerad K Stenman 1954, bildyta ca 60 x 48 cm
Litografi signerad Kerstin Lundberg-Stenman -62, nr 114/200, bildyta ca 21,5 x 61,5 cm.