POUL KEDELV. VAS, Flygsfors, signerad och daterad 1952.

500090. POUL KEDELV. VAS, Flygsfors, signerad och daterad 1952.

höjd 24 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 24 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 468