UPPLÄGGNINGSBESTICK, ett par, silver, David Andersen, Norge. Vikt 200 gram.

500083. UPPLÄGGNINGSBESTICK, ett par, silver, David Andersen, Norge. Vikt 200 gram.

Delvis förgyllda. Längd 28 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 255