VÄGGPLAKETT, keramik, Lillemor Mannerheim, signerad, Gefle Porslinsfabrik, 1900-talets mitt.

500067. VÄGGPLAKETT, keramik, Lillemor Mannerheim, signerad, Gefle Porslinsfabrik, 1900-talets mitt.

Dejor i form av löv mot svart botten. Längd 27 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 341