JAN JOHANSSON. Glasblock / Skulptur, klarglas, signerad JJ, Orrefors 4601-13.

500027. JAN JOHANSSON. Glasblock / Skulptur, klarglas, signerad JJ, Orrefors 4601-13.

Höjd 18 cm, 10 x 8 cm.

Bruksslitage.

Jan Johansson (Född 1942)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 18 cm, 10 x 8 cm.

Bruksslitage.

Jan Johansson (Född 1942)

Antal besök: 1 549