SATSBORD, med kakelskivor, 3 delar, rokokostil, 1900-tal.

500015. SATSBORD, med kakelskivor, 3 delar, rokokostil, 1900-tal.

Signerad Edmund, största bordets mått: längd 50, djup 35, höjd 53 cm.

Slitage, repor och märken, kakel med sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 333