VITRINSKÅP, kork och trä, Kina, 1900-tal.

49998. VITRINSKÅP, kork och trä, Kina, 1900-tal.

Landskapsdekor. Höjd ca 12,5 cm.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador.

Antal besök: 1 523