STRÖSOCKERSKÅLAR, 2 st, nysilver, bl a CG Hallberg, 1900-tal.

499931. STRÖSOCKERSKÅLAR, 2 st, nysilver, bl a CG Hallberg, 1900-tal.

Höjd ca 19-23 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 19-23 cm.

Ytslitage.

Antal besök: 330