SKEPPSUR OCH BAROMETER, mässing, Pilot, 1900-tal.

499899. SKEPPSUR OCH BAROMETER, mässing, Pilot, 1900-tal.

Fästade på platta av trä kantad av rep. Längd ca 37 cm.

Ej funktionstestade. Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 715