SIDEBOARD, möjligen Mjölby Intarsia.

49985. SIDEBOARD, möjligen Mjölby Intarsia.

Intarsiadekor av figurscener. Längd 203, bredd 31, höjd 74 cm. Tre lådor samt 2 dörrar.

Repor samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor samt slitage.

Antal besök: 1 876