SPARBÖSSA, mässing, Östergötlands Enskilda Bank, 1900-tal.

499813. SPARBÖSSA, mässing, Östergötlands Enskilda Bank, 1900-tal.

Höjd ca 16 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 16 cm.

Ytslitage.

Antal besök: 763