GRANATGARNITYR samt SILVERSMYCKEN, förgyllt silver samt silver, vikt 39,5 gram.

499748. GRANATGARNITYR samt SILVERSMYCKEN, förgyllt silver samt silver, vikt 39,5 gram.

Granatgarnityr, 4 delar.
Silversmycken, halsband, örhängen, ring, 4 delar samt även bijouteriring.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Granatgarnityr, 4 delar.

Åldersslitage.

Antal besök: 592