LJUSKRONA, art deco, 1920-/30-tal.

499714. LJUSKRONA, art deco, 1920-/30-tal.

Stomme av mässing. Fem ljuspunkter. Diameter ca 41. Höjd ca 62 cm.

Ej funktionstestad. Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 988