STOLAR, 4 st, IKEA, 1950-tal.

STOLAR, 4 st, IKEA, 1950-tal.
499703. STOLAR, 4 st, IKEA, 1950-tal.

Rygghöjd 82 cm.

Klädsel med fläckar, slitage. Stommar med märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 82 cm.

Antal besök: 634