KANNA och kaffekoppar 2 st, flytande blått, 1900-tal, 3 delar.

499596. KANNA och kaffekoppar 2 st, flytande blått, 1900-tal, 3 delar.

Kannan engelsk höjd 26 cm, kopparna "vinranka" formgivna av Arthur Percy; Gefle.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Antal besök: 607