CHIFFONJÉ, vit, 4-lådig, 1900-tal.

499576. CHIFFONJÉ, vit, 4-lådig, 1900-tal.

Höjd 133.
Bredd 97 cm.
Djup 46 cm.
Blå inredning lådor.
En nyckel.

Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 133.
Bredd 97 cm.
Djup 46 cm.
Blå inredning lådor.
En nyckel.

Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 3 250